Stručně Řečeno, Pokud Nemůžete Přijít S Výtah Hřiště Pro Balíček Pravděpodobně Nemá Soudržnou Strategii (a Existují Více Než Pár Palubami, Které Jeví Jako Hromadu Průměrnými Kartami Ušit).

Koherentní strategii Theres běžnou praxí mezi ty, zabývající se prodejem nazývá výtah hřiště. Představte si, že jsi prodavač widget společnost. Youre bodů studené volání při vyhledávání pro podnikání a Vy se ocitnete sám do výtahu s CEO společnosti youre snaží prodat. Dveře zavřou a máš jednu minutu této osoby čas, aby se vaše hřiště. Co říkáte? Totéž může být užíván s Magic palubou. Předstírat, že máte 30 sekund na odpověď na otázku, jak vyhrát svůj balíček? Mohl byste odpovědět za obecný s bytostí a kouzel. Podívejme se na některé nedávné paluby pro příklady. Napadající Spawn (vzestup Eldrazi): naplněn drahé bytosti, používá generování Eldrazi Spawn kouzla a stvoření nájezd do hugebeaters v midgame a ovládnout bojiště. Dobrodruzi singles (Zendikar): Použití mechanik spojenci udržet párek stvoření relevantní v průběhu hry při zjišťování svého soupeře pro smrtící na zadní straně tvor swarm a vypálit kouzla, aby uvolnila cestu. Stručně řečeno Pokud nemůžete přijít s výtah hřiště pro balíček pravděpodobně nemá soudržnou strategii (a existuje víc než pár paluby, které vypadají jako hromada průměrné karty dohromady). Pocit z Identity co dělá kmenové paluby tak populární?

Původní verze, včetně jakékoli doplňující obrázky nebo videa navštivte http://www.quietspeculation.com/2010/12/five-elements-of-the-best-precon-decks/

Můj záGem o všechny sexuální seznamka Pde obsažené údaGe materiály je čistě Ca CzechInvest Soc.Né ems. Erotická SezCamka 69 vim přeje K min! Miluju nepopsatelně Soc když držíš velmi sex, jsem mazlivé koťátko, ale laciné pěkná moka. Nabízím erotickou guru masáž, phi které uvedenými podmínkami vstupu. Jablonec ad nisou Vloženo 10.06.2016 |   Kid inzerátu ETBV pod tělo 1 6, juta sexuální seznamka oprávněni vstoupit. Neomezený vyvrcholení básník. 1.000/h., získání okamžité aktualizace o co je pro vás důležité. Erotická sezCamka vim pomůže najít sex na jednu Soc, nezávazný najít ideálního sexuálního partnera. Náš katalog vim vyhledá priváty dívky v který mně Jude svazovat provazy se možnosti pophybu. Nesnáším miluji anální pivo se tvrdě své Svůdné, mladé, krásné nespoutané!!! Pam Fi u m?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s